Kuidas Osta?

REGISTREERUMINE


HairPartner.ee KASUTAJA on esitanud oma õiged isikuandmed ja kinnitanud nõusolekut internetipoe HairPartner.ee kasutamistingimustega. KASUTAJA identifitseeritakse kasutajanime ja parooliga. KASUTAJA on kohustatud registreerimisel sisestatud kasutajanime ja salasõna hoidma saladuses. KASUTAJA vastutab kõigi tellimuste eest mis on saadetud HairPartner.ee -le, kaasaarvatud KASUTAJA kasutajanime ja salasõna avalikuks tulemisega seotud juhtudel.

 1. Registreerimiseks vajuta nupule "Registreeri"
 2. Täida nõutud väljad
 3. Vajuta nupule "Registreeri"
 4. Kui oled juba registreerunud kasutaja, kuid unustanud parooli, vajuta nupule "Unustasid parooli?", kirjuta lahtrisse oma e-mail, mille sisestasid registreerimisel. Sinu kasutajatunnus ja parool saadetakse e-mailiga mõne minuti jooksul
 5. Kui soovid muuta oma kontaktandmeid, vajuta nupule “Muuda andmeid”

OSTMINE

 1. Logi sisse. Kui Sa ei ole eelnevalt sisse loginud, täida nõutud väljad kontaktandmetega
 2. Vali välja sobiv toode
 3. Suurenda / vähenda soovitud kogust + / - nuppudega, seevärel vajuta nupule "Lisa ostukorvi"
 4. Kontrolli kaubad ja vajadusel muuda koguseid ostukorvis
 5. Vali sobiv makseviis
 6. Vali, kuidas soovid kaupa kätte saada
 7. Kui soovid tellimust lõpetada, vajuta nupule "Esita tellimus"

 

MAKSEVIISID

Pangalink 

Kiire ja turvaline viis e-poes tasumiseks. 

Pangalingi kaudu maksmisel suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist Teie poolt valitud internetipanka. Teile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnitage makse ning vajutage seejärel nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Sinu tellimus on suunatud täitmisele.

Pangaülekanne

Võid maksta endale sobival moel ja ajal viidates maksekorraldusel tellimuse numbrile. Koopia arvest saabub koheselt ka teie e-posti aadressile, et saaksite selle soovi korral välja trükkida ning tasuda endale sobival ajal ja moel. Peale raha laekumist suunatakse Sinu tellimus täitmisele.

NB! Ootame laekumist kahe tööpäeva jooksul, peale seda tähtaega Sinu tellimus tühistatakse – palun vormista uus tellimus või informeeri meid hiljem laekuvast summast.