Tarneviisid

TARNEVIISID

Kui raha tellimuse eest on laekunud HairPartner.ee haldaja Aqualand AS arveldusarvele, toimetame kauba Sinu registreerimisel esitatud aadressile hiljemalt kolme tööpäeva jooksul kasutades teiega valitud tarneviisil. Üle 49,00 EUR ostudele (v.a. salongisisustus) on transport Eesti piires tasuta.

Tulen ise järele 

Oma tellimusele on võimalik ka ise järele tulla. Meie kontor asub Tallinnas  aadressil Tartu mnt.84a. Oleme avatud tööpäeviti 9:00 - 16:00. Enne tulekut on soovitav ette helistada.

DPD kuller   

DPD kuller kiire, kindel ja soodne kullerteenus ümbriku või paki saatmiseks kõikjale üle Eesti, Läti, Leedu ja Euroopa Liitu. * 
Valides ostu vormistamisel kohaletoimetamine "DPD kuller" tuuakse tellitud kaup sulle kohale märgitud aadressi välisukseni. 
​NB! Saadetist, mida ei ole võimalik saajale või tema volitatud isikule üle anda 7 tööpaevajooksul alates paki vastuvõtmisele järgnevast päevast, tagastatakse saatjale.

SmartPOST pakiautomaat

Koostöös SmartPOST'iga pakume Teile mugavat ja soodsat viisi tellitud pakkidele (maksimaalne pakendi mõõt 60cm x 60cm x 60cm) järele tulemiseks teile lähimasse pakiterminaali. Valige ostukorvis kohaletoimetamiseks "SmartPOST" ning teile avaneb nimekiri erinevatest kauplustest, kust saate valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Paki saabudes saate SMS-i teel teavituse ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. Tellitud kaup edastatakse peale makse laekumist samal või hiljemalt järgneval päeval Smartpostile, kes toimetab selle soovitud pakiautomaati. Kohaletoimetamise ajagraafikuga saab tutvuda Smartposti kodulehel.

http://smartpost.ee/ .

Tarneaeg 2-3 tööpäeva jooksul.

Post24

Tellitud kaup edastatakse peale makse laekumist samal või hiljemalt järgneval päeval Post24-le, kes toimetab selle soovitud pakiautomaati. Pakiautomaadist pakiautomaati saadetavad pakid toimetatakse sihtkohta üleandmise päevale järgneval tööpäeval. Kohaletoimetamise ajagraafikuga saab tutvuda Post24 kodulehel

 https://www.post24.ee/  

Tarneaeg 2-3 tööpäeva jooksul.