0

VÄRVID

RefectoCil  SENSITIVE Värviplekieemaldaja 100ml   UUS!

Eemaldab kiirelt ja õrnalt liigse värvi, mis on nahale sattunud ripsmete- või kulmude värvimise ja töötlemise käigus. Kasutamine: Värvimise ajal või ka pärast värvimist kan..

9.90€ 17.00€

Küsi saadavust
Refectocil  silmavärvi stardikomplekt

Täiuslik kulmu ja ripsmekarvade hooldus komplekt koos DVD plaadiga Stardikomplekt sisaldab: 6x erinevat tooni värvituubi 15ml. 5x Väike värvisegamise kauss koos aplikaatorit..

59.90€

RefectoCil Kreemvesinik 100ml

Kreemvesinik, mis os spetsiaalselt formuleeritud kasutamiseks koos RefectoCili kulmu ja ripsmevärvidega. Jätkub ligikaudu 200ks kasutamiskorraks.    ..

5.90€

RefectoCil ripsme- ja kulmuvärv 15 ml

Parima kvaliteediga ripsme- ja kulmuvärv, mis kestab kuni 6 nädalat. Kontrolli, et värv oleks ühtlaselt jaotunud ja kantud juurtest otsteni, selleks võid kasutada RefectiCil apl..

3.99€

RefectoCil SENSITIVE geel aktivaator  60ml

Puhasta silmad RefectoCil silmameigieemaldajaga. Ripsmed ja Kulmud peavad olema puhtad, rasuvabad ja kuivad, et saavutada parim võimalik värvitulemus. Paigalda silmade alla Refecto..

10.32€ 17.00€

RefectoCil SENSITIVE ripsme- ja kulmuvärv 15 ml    UUS!

Absoluutselt uus   RefectoCil Sensitive silmavärv mis tagab õige lõpptulemuse saavutamise  ning hoiab ära ärrituse ja kipituse tekke. Lai valik vär..

17.00€

Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)