0
In Stock

INFINITI Intensives Series 60ml

Kontsentreeritud pigmendi lisandid. Intensiivsed toonid, kauakestev külluslik efekt, vastupandamatu sära, välimust parandavad omadused, optimaalne katvus ning eriti püsiv värvitoon ja siidpehme juuksetekstuur. Adopteeri, loo individuaalseid värvi lahendusi. INFINITI® Intensives Seeria on 7 kontsentreeritud värvipigmenti mida .. Show More
  • Price:
    7.20€
  • Ex Tax: 6.00€

Available Options

  • Product viewed: 6841

Kontsentreeritud pigmendi lisandid. Intensiivsed toonid, kauakestev külluslik efekt, vastupandamatu sära, välimust parandavad omadused, optimaalne katvus ning eriti püsiv värvitoon ja siidpehme juuksetekstuur.

Adopteeri, loo individuaalseid värvi lahendusi. INFINITI® Intensives Seeria on 7 kontsentreeritud värvipigmenti mida kasutatakse värvi tooni võimendamiseks või tooni kõrvaldamiseks kõikide püsi- ja kergvärvide puhul andes sulle võimaluse luua ainulaadseid värvitoone. Kui sa suudad kujutada tooni siis INFINITI® Intensives Seeria abistab sind neid saavutada.

Segades püsi- või kergvärviga võtab INFINITI® Intensives põhivärvi omadusi ning see teeb teda sama püsivaks kui põhivärv.

Intensiivsed toonid, kauakestev külluslik efekt, vastupandamatu sära, välimust parandavad omadused, optimaalne katvus ning eriti püsiv värvitoon ja siidpehme juuksetekstuur.

Patenteeritud DATEM Plus tehnoloogia mis tagab ühtlase värvipigmendi imendumist ja väldib vabade radikaalide tekket värvimise ajal. Rikkastatud Sheavõi ja Argaaniaõliga et lisada kaitset, nõtkust ja uskaumatu sära, tervisliku juuste välimuse jaoks. Sisladab rohkem kui 90% loodusliku päritolu koostisosi mis annab rafineeritud värvitooni ja loomulikele juuksevärvidele omased varjundid.

Alati soovita kliendi juukse tüübile mõeldud šampooni ja palsamit, et tagada värvi säilivust, sära ja püsivust ning niisutavad ja elustavad juukseid!


Write a review

Please login or register to review